28 mei

Internationale Dag van de Hamburger

28 mei - 90 dagen geleden Ieder jaar op dezelfde datum
Aangepast op 1 februari 10:34

Internationale Dag van de Hamburger

Categorie:
125-food Voedsel

Waar gevierd:
Internationaal

Bron:
Deze website

Op 28 mei doen we ons te goed aan een smakelijk onderwerp: de hamburger. Objectief het lekkerste eten ooit: groente, vlees, en met frietjes erbij ook nog aardappelen. Eigenlijk kan de hamburger niet Hollandser. De hamburger is een geweldige maaltijd waar je bovendien veel mee kunt variëren. Van kaas tot bacon tot champignons; er zijn tientallen ingrediënten die de hamburger een topmaal maken. Dat mogen we best vieren.

Wereld Hamburgerdag heeft niet echt een oorsprong. De Dag bestaat bij de gratie van sociale media zoals Facebook, waar u 28 mei kunt delen welke burger u naar binnen werkt. Hopelijk wordt het een beetje lekker weer, want er is natuurlijk maar één ding dat de hamburger nóg beter maakt: de barbecue!

Smakelijk! Informatie vindt u ondertussen op Facebook.

Wens iemand een Fijne Internationale Dag van de Hamburger!




Verwante Dagen

Internationale Dag van het Ei
9 oktober
Bakken. Braden. Koken. Roeren. Er een omelet, wentelteefjes of pannenkoeken van maken. In de salade verwerken. Tot een cocktail uitroepen. Op toastjes smeren.

Landelijke Aardbeiendag
7 januari
De aardbei is het lekkerste fruit dat er bestaat. There, we said it. Zonder aardbeien zou eens leven een stuk minder vrolijker zijn, een stuk zuriger. Hoewel de Dag vroeger de derde dinsdag van april plaatsvond, is deze nu al in januari gevierd.

Dag van de Gezonde Schoolkantine
19 maart
We worden allemaal een beetje dikker - wees eerlijk, ook bij u kan er waarschijnlijk wel wat vanaf. Is helemaal niet erg, we moeten gewoon een beetje beter opletten op wat we eten.