Internationale Dag van het GelukOp 28 juni 2012 hebben de Verenigde Naties besloten dat het allemaal wel eens wat vrolijker mag. Op 20 maart elk jaar willen we dan ook geen enkel chagrijnig gezicht zien, want het is Internationale Dag van het Geluk.
Internationale Dag van Rare LoopjesIn januari is het nog niet zo druk qua themadagen. Daarom is een geinig initiatief af en toe wel eens nodig. Op $datum bestaat zo'n initiatief. Het is dan namelijk de Internationale Dag van Rare Loopjes (The International Day of Silly Walks).
Wereld Gin DagVandaag is het Wereld Gin Dag. Dit is een jaarlijkse viering van de gin-tonic, die altijd op de tweede zaterdag van juni valt. Het is een gelegenheid om de rijke geschiedenis en de diverse smaken van gin te vieren, vaak met speciale evenementen en proeverijen.