Het feit dat een groot deel van de website over de Dag van de Haagse Tilduif IN HOOFDLETTERS STAAT GESCHREVEN schrijven we maar toe aan het overduidelijke enthousiasme dat deze hobbyisten voor hun passie hebben. En terecht! De fantastische hobby van het houden van tilduiven krijgt op 8 december zijn eigen Dag. In Den Haag, zoals u wel uit de naam kon afleiden.
De Dag van de Haagse Tilduif is vooral een erg gezellige clubdag met duiven, bitterballen en een borrel. Tijdens de Dag wordt ook de Haagsche Tilduif Van Het Jaar uitgekozen, en er worden duiven tentoongesteld en ze mogen zelfs geruild worden. De organisatie heeft een beamer klaar staan voor duivenfilms, en er is 'gezellige muziek'. Bent u duivenier? Dan MOET !!!! u naar deze Dag.
Het grootste landzoogdier ter wereld verdient niets minder dag een eigen Dag. Het machtige beest, met de magnifieke slurf, wordt gelukkig nog niet bedreigd zoals de tijger of de neushoorn, maar om nou te zeggen dat het goed gaat met de machtige viervoeter.
De Internationale Dag voor Bedreigde Diersoorten wordt gehouden op $datum. Op die dag en in heel de maand worden rondleidingen, tentoonstellingen, speciale presentaties, kinderactiviteiten, filmvoorstellingen, habitatopruiming en andere restauratieprojecten en aanverwante activiteiten uitgevoerd.
Muggen zijn k*tbeesten. Dat weet iedereen die wel eens 's nachts wakker is gehouden door de gevleugelde terroristen kan dat beamen. Zelfs de organisatoren achter Wereld Muggendag weten dat.