Internationale Dag tegen VoedselverspillingOver deze Dag hebben we op dit moment nog geen uitgebreide informatie beschikbaar. Probeer het later nog eens, of klik op 'Bron' om naar de website van de organisator te gaan.
Nationale Groente- en FruitdagOver deze Dag hebben we op dit moment nog geen uitgebreide informatie beschikbaar. Probeer het later nog eens, of klik op 'Bron' om naar de website van de organisator te gaan.
Internationale Dag van de KokosnootDe kokosnoot. Je moet er van houden. Dit hoofdingrediënt van de Bounty is niet alleen populair onder toeristen die met hun luie kont op maagdelijk witte eilanden in West-Polinesië liggen, maar voor veel bewoners in de tropen is de uit de kluiten gewassen walnoot met melk een belangrijke bron van voeding én economisch gewin.