Wereld BidagEr is (gelukkig) veel aandacht voor homorechten en -emancipatie, maar één groep die daarbij nogal eens vergeten wordt zijn biseksuelen; mensen die op zowel mannen als vrouwen vallen.
Nationale VriendinnendagDe Nationale Vriendinnendag werd in 2011 opgericht door het weekblad Flair, die een Dag wilden oprichten voor BFF's. De Dag is vooral bedoeld voor vrouwen (de doelgroep van de Flair), maar ook mannen die diepe vrouwelijke vriendschappen hebben kunnen uiteraard meedoen.
Dag van je ExRegelmatig wordt de redactie van FijneDagVan bevraagd over onze expertise op het gebied van Dagen Van. Journalisten willen maar wat graag weten hoe je nou eigenlijk een Dag opricht, en uiteraard zijn wij nooit te beroerd om de waakhonden van de democratie daar een handje bij te helpen.