Linkshandigen dezer aardkloot, verenigt u! Dag in, dag uit moeten jullie leven met computers, scharen, deurknoppen, flesopeners, kortom, een complete wereld vol rechtshandige apparatuur, en wij van Fijne Dag Van snappen dat dillemma! Niet dat wij linkshandig zijn, wij zijn normaal, maar we snappen dat er ongetwijfeld veel problemen komen kijken in het dagelijks leven als u één van die 13% (vandaar ook de datum) van de linkshandigen ter wereld bent.
Maar op 13 augustus heeft u geluk! Dan is het namelijk de bedoeling dat de hele wereld voor één Dag compleet linkshandig wordt, op de Internationale Dag van de Linkshandigen. De Dag wordt gevierd door wereldwijd campagnes en voorlichting te houden over linkshandigheid. U kunt zelf ook mee doen: Print op de website de poster uit en maak u solidair voor de mensen die niet het comfort hebben wat wij hebben.
Op LinkshandigenDag wordt ook een verkiezing georganiseerd voor de 'grootste linkshandige' van dat jaar. Vorig jaar won niemand minder dan president Barack Obama die verkiezing.
Natuurlijk is de Nationale Dag van de Antillen onmisbaar voor ons overzicht; de eilandengroep hoort immers bij het Koninkrijk der Nederlanden,. En waarom zouden we Koningsdag wel vieren, maar de Caribbische equivalent niet?
Ieder jaar vieren de Verenigde Naties op 9 december de Internationale Dag tegen Corruptie. Corruptie is het misbruiken van macht, bijvoorbeeld een gunst verlenen voor smeergeld.
In 2001 (hoewel sommige bronnen 1990 als beginjaar adopteren) riepen de Verenigde Naties 20 november uit tot de Internationale Dag voor de Industrialisering van Afrika, het "vergeten continent".