7 mei

Internationale Dag voor AIDS-weeskinderen

7 mei - 202 dagen geleden elk jaar dezelfde datum
Aangepast op 31 december 09:11

Internationale Dag voor AIDS-weeskinderen

Categorie:
112-group Mens en maatschappij

Waar gevierd:
Internationaal

Bron:
Deze website

Ieder jaar worden tienduizenden kinderen wees door aids. Ze verliezen hun ouders aan de vreselijke ziekte, en staan er dan alleen voor. Op 7 mei is het hun Dag. We staan de op Internationale Dag van de Aids-weeskinderen stil bij hun situatie.

Deze Dag is een aantal jaren geleden opgericht door FXB, een internationale ontwikkelingsorganisatie die zich inzet om armoede tegen te gaan.

Meer informatie is te vinden op deze website.

Wens iemand een Fijne Internationale Dag voor AIDS-weeskinderen!




Verwante Dagen

Internationale Dag voor Slachtoffers van Terrorisme
21 augustus
Terrorisme heeft grote, ontwrichtende effecten op de maatschappij. De angst voor aanslagen kan ervoor zorgen dat politieke systemen fundamenteel veranderen, maar het is vooral het verlies van de slachtoffers ervan die de maatschappij het hardst treffen.

Internationale Dag van de Aseksualiteit
6 april
In de brede maatschappelijke LHBTI-discussie raakt een belangrijke seksueel georiënteerde groep een beetje ondergesneeuwd. Aseksuelen indentificeren zich niet op een van die manieren - ze voelen juist helemaal geen seksuele aantrekkingskracht tot wie dan ook.

Paarse Vrijdag
12 december
Iedere tweede vrijdag in december is het Paarse Vrijdag. Op die Dag dragen scholieren en studenten de hele dag paarse kleding, om daarmee hun solidariteit te tonen met de LGBT-gemeenschap.

7
mei

7 mei

Deze site gebruikt Cookies.