De Internationale Dag van de Ontwikkelingsinformatie bestaat al sinds 1972. Op deze Dag staan ontwikkelingsvraagstukken rondom globalisering centraal. Tijdens deze Dag wordt de uitwisseling van informatie tussen landen gestimuleerd, vooral rondom innovaties en technologieën die helpen bij het verbeteren van duurzaamheidsdoelstellingen.
Hoe doen we dit? Nou, door internationale samenwerking te zoeken. En wel op De Dag van de Verenigde Naties, omdat op die Dag - in 1970 - de Internationale Ontwikkelingsstrategie werd aangenomen. Succes vandaag!
Een nieuw jaar, een nieuw begin voor een volle agenda. Nationale, internationale en lokale Dagen worden weer volop in het leven geroepen dit jaar, door verenigingen, beroepsgroepen en organisaties, om aandacht te vragen over onderwerpen die voor zowel hen als de maatschappij van belang zijn.
Blue Monday. K*tdag. Grauwe, grijze januariluchten, de deceptie van de maandagochtend op kantoor, de magische sfeer van de feestdagen is voorbij en wat overblijft is een bonkende kater die u met uw collega's moet delen.
Je hoort het niet vaak, dat iemand drentelt. Het is dan ook de vrije vertaling (Google Translate, ja) van World Sauntering Day. Een dag waarop we het gewoon rustig aan moeten doen.