Een decolleté is als de zon: je moet er nooit te lang naar kijken, het biedt eindeloze energie en we zijn heel erg blij dat het bestaat. Dat vinden ze in België ook. Daar zijn ze zelfs zo blij met een goede inkijk dat 7 november is uitgeroepen tot het Dag van het Decolleté. Het doel en de activiteiten op die Dag laten zich raden: vrouwen doen een laaghangend shirt aan, mannen mogen er ongegeneerd naar staren. In België dan hè.
De Dag van het Decolleté is in het leven geroepen door P-Magazine, een Vlaams mannenblad. Dat wil met de Dag laten zien hoe blij zij zijn met vrouwen die de gedurfde modekeuze maken, en vrouwen aanmoedigen meer decolleté te laten zien. U kunt daar van vinden wat u wilt, maar weet in ieder geval dat het magazine er een heel nummer aan wijdt door met een grote special te komen. Daarvoor mochten vrouwen een foto van hun decolleté opsturen, en zoekt de reactie naar de beste en mooiste composities daarvan. It's a dirty job, but someone's gotta do it.
We hoeven u vast niet te informeren over wat u op deze bewuste Dag moet doen. U mag dat zelf invullen. Weet wel dat de Dag van het Decolleté zich vooral op internet afspeelt, bijvoorbeeld onder de hashtag #dagvanhetdecollete, waar u naast linkjes naar inhakende media ook af en toe een paar foto's voorbij kunt zien komen die misschien niet voor op het werk geschikt zijn... Meedoen aan deze Dag is op eigen risico!
Een bordspel heeft soms een wat suf imago, maar naast Mens-Erger-Je-Niet en Ganzenborden zijn er duizenden spellen die garant staan voor een avond plezier.
Aah, het circus. Een prachtig staaltje cultureel vermaak waarbij jong en oud lachen om de clowns en huiveren om de trapeze. Er is geen beter dagje uit dan het circus, en er is geen romantischer beroep dan het rondreizende circus.
De Dag van het Sprookje is een initiatief van de Efteling dat in 2007 werd gehouden op 7 juli. Een logische datum, want 07-07-'07. Het (magische) nummer 7 is symbolisch, en komt in veel populaire sprookjes voor - 7-mijlslaarzen, 7 dwergen, 7 geitjes.