De arbeidsmarkt heeft het juist nu retezwaar. Er is veel meer werk dan dat er werkplekken zijn, alle sectoren liggen op hun gat en daarom wil het A&O Fonds Gemeenten professionals meer leren over hoe ze de arbeidsmarkt het beste kunnen benutten. Dat doen ze op 15 juni tijdens de Dag van de Arbeidsmarkt.
De Dag van de Arbeidsmarkt is een congresdag voor professionals in HR en personeelszaken. Zij kunnen op deze Dag naar workshops waar ze meer leren over zaken zoals 'strategisch recruitment', moeilijk te bereiken doelgroepen en ontwikkelingen in het vakgebied.
De Dag vindt plaats in de Mariënhof in Amersfoort tussen 09.30 en 17.00. Alle informatie over de Dag vindt u op de website van de organisator, A&O Fonds Gemeenten.
Shoppen, dat doe je niet meer in een winkel. Online, daar moet je zijn als je boeken, films, boodschappen, of want dan ook wil kopen. De economie van online winkelen stijgt explosief, en de bezorgmarkt kan het aantal bestelde pakketjes maar nauwelijks aan.
Alle emancipatiedoelen ten spijt verdienen vrouwen nog steeds niet zoveel als mannen. Gemiddeld genomen is het salaris van vrouwen 13 procent lager dan van mannelijke collega's in dezelfde sectoren.
Grote multinationals mogen dan wel constant in de belangstelling staan, maar de échte motor van de economie zijn kleine en middelgrote bedrijven. Samen vormen die wereldwijd 90% van het bedrijfsleven, en gemiddeld zijn ze goed voor zo'n 60 tot 70% van de werkgelegenheid en meer dan de helft van het BNP.