16 januari

Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur

16 januari 2026 - over 25 dagen elk jaar op een andere datum
Aangepast op 21 december 17:02

Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur

Categorie:
140-gradhat Onderwijs

Waar gevierd:
Lokaal

Bron:
Deze website

De Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur is een studiedag voor voortgezet-onderwijsdocenten Nederlands, klassieke en moderne vreemde talen en CKV. Op deze Dag komen zij bijeen om samen te discussiëren over de laatste ontwikkelingen op dit gebied.

Er zijn diverse interessante gastsprekers dit over dit onderwerp vertellen. Ook zijn er relevante workshops te volgen. De Dag vindt plaats op de Rijksuniversiteit Groningen in het Academiegebouw.

Meer informatie over deze Dag is te vinden op deze website van de RUG.

Wens iemand een Fijne Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur!




Verwante Dagen

Internationale Dag van de Alfabetisering
8 september
Op 8 september ieder jaar worden we door de Verenigde Naties (door UNESCO, om precies te zijn) herinnerd aan hoe het nu eigenlijk staat met de alfabetiseringscijfers van het afgelopen jaar.

Internationale Dag van de Student
17 november
Op 17 november 1939 bestormden de Nazi's de Universiteit van Praag, en vermoordden daar 9 studenten en professoren. Dat was de aanleiding voor national verzet onder studenten tegen de opressie door de Nazi's, en aanleiding voor de International Students' Council in 1941 om 17 november uit te roepen tot Internationale Dag van de Student.

Dag van de Leid(st)er
18 september
De Dag van de Leid(st)er is in 2002 opgericht door de Landelijke Wervingscampagne voor de Kinderopvang - destijds heette het de Dag van de Leid(st)er en Gastouder.

16
januari

16 jan

Eerdere edities:
In 2024: 19 januari
In 2023: 20 januari
In 2022: 21 januari
Komende Dagen
Kerstavond
Kerstavond
24 december
Kerstmis
Kerstmis
25 december
Tweede Kerstdag
Tweede Kerstdag
26 december
Deze site gebruikt Cookies.