16 januari

Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur

16 januari - 144 dagen geleden Ieder jaar op een andere datum
Aangepast op 21 december 17:02

Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur

Categorie:
140-gradhat Onderwijs

Waar gevierd:
Lokaal

Bron:
Deze website

De Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur is een studiedag voor voortgezet-onderwijsdocenten Nederlands, klassieke en moderne vreemde talen en CKV. Op deze Dag komen zij bijeen om samen te discussiëren over de laatste ontwikkelingen op dit gebied.

Er zijn diverse interessante gastsprekers dit over dit onderwerp vertellen. Ook zijn er relevante workshops te volgen. De Dag vindt plaats op de Rijksuniversiteit Groningen in het Academiegebouw.

Meer informatie over deze Dag is te vinden op deze website van de RUG.

Wens iemand een Fijne Dag van de Taal, Kunsten en Cultuur!




Verwante Dagen

Dag van het Recht op Onderwijs en Ontwikkeling
20 november
Een van de belangrijkste dingen waar we het collectie wel over eens kunnen zijn is dat goed onderwijs de basis van een goed leven is. Onderwijs is win-win, voor kinderen en voor de wereld, en dat vieren we op $datum.

Dag van de Lerarenopleider
6 november
Wat doe je als je iets niet zelf kunt? Dan word je leraar! Zo luidt althans het oude grapje, maar wat zegt dat dan over hen die de leraren opleiden? Wie knipt de kapper, en wie leidt de opleider op?

Internationale Dag van het Handschrift
23 januari
Schrijven is tegenwoordig vooral een kwestie van de juiste toetsen op uw toetsenbord intikken, maar uiteindelijk is en blijft het van groot belang dat we af en toe nog eens een echt stuk tekst neerpennen.

16
januari

16 jan

Eerdere edities:
In 2024: 19 januari
In 2023: 20 januari
In 2022: 21 januari