15 februari

Dag van de Jongerenparticipatie

LET OP: deze Dag is in 2012 voor het laatst gevierd. U bekijkt nu de 2012 versie van deze Dag.
aandacht15 februari 2012 - 5235 dagen geleden Ieder jaar op dezelfde datum
Aangepast op 1 januari 00:00


Categorie:
112-group Mens en maatschappij

Waar gevierd:
Internationaal

Bron:
Deze website

Jongeren moeten maar eens meer mee gaan doen. Beetje de hele dag achter de Playstation zitten en niks doen. Niet op 15 februari! Want dan komen allerlei vakorganisaties en belangenverenigingen bij elkaar om te praten over hoe ze jongeren meer kunnen laten meebeslissen over beslissingen die ons allemaal aangaan, en om de jeugd meer maatschappelijk betrokken te maken.

Op de Dag zijn in de Pastoe in Utrecht diverse workshops te volgen en komen sprekers die alles weten over het betrekken van jongeren bij allerlei onderwerpen.

Zoals de website het al zegt: De Dag Van De Jongerenparticipatie is een Dag waarop jongerenparticipatie centraal staat. We hadden het zelf niet beter kunnen verwoorden!

Wens iemand een Fijne Dag van de Jongerenparticipatie!




Verwante Dagen

Internationale Dag van de Weduwe
23 juni
Als weduwe heb je het al niet makkelijk. Je bent je levenspartner kwijt en voelt je waarschijnlijk erg eenzaam. Dat is al erg genoeg, maar voor weduwen in derdewereldlanden is het vaak een veel groter probleem dan hier.

Wereld Brailledag
4 januari
Ieder jaar op 4 januari, de verjaardag van Louis Braille, vieren we Wereld Brailledag. In 1824 introduceerde hij de zogenaamde Methode Van Geschreven Woorden en Muziek door het Gebruik Van Puntjes, Voor Het Gebruik Door Blinden.

Dag van de Lange Mensen
21 juni
Als Lang Mens heb je het niet makkelijk. Goed, met concerten kijk je makkelijk over iedereen heen, maar dat weegt niet op tegen de krappe busstoeltjes, de beenruimte die je mist in het vliegtuig, de constante vragen of het koud is daarboven.

15
februari

15 feb